Twoja.
wizytówka
dostępna 24/7.

Przy projektowaniu stron internetowych stawiamy na funkcjonalność oraz intuicyjność.
Opieramy się na aktualnie obowiązujących standardach w tworzeniu stron internetowych dzięki czemu projektowane przez nas strony są przejrzyste, łatwe w obsłudze i czytelne co z pewnością zachęci Twoich klientów do przeglądania oferty firmy.

INTERNET

02

Starannie zaplanowane i przygotowane strony w odpowiedniej cenie.

Przy projektowaniu stron internetowych stawiamy na funkcjonalność oraz intuicyjność.
Opieramy się na aktualnie obowiązujących standardach w tworzeniu stron internetowych dzięki czemu projektowane przez nas strony są przejrzyste, łatwe w obsłudze i czytelne co z pewnością zachęci Twoich klientów do przeglądania oferty firmy.

Twoja
wizytówka
dostępna 24/7.

WIZYTÓWKI WWW

To proste strony internetowe doskonale nadające się dla małych firm. Nie są zbyt rozbudowane i służą do przekazania najistotniejszych informacji o firmie, usługach oraz danych kontaktowych.

CV/PORTFOLIO ONLINE

Coraz popularniejsze jest przedstawianie swoich osiągnięć za pomocą CV online. Jednostronna, nowoczesna prezentacja na pewno zostanie zauważona przez przyszłego pracodawcę.

STRONY Z CMS

Serwisy internetowe, które dzięki systemowi zarządzania treścią (Content Management System) pozwalają na samodzielne uzupełnianie i zmienianie treści strony oraz łatwe instalowanie dodatkowych modułów. Bardzo praktyczne rozwiązanie dla dynamicznie rozwijających się firm.

SKLEPY E-COMMERCE

Sprzedaż w internecie rozwija się dynamicznie z roku na rok, skutecznie konkurując z tradycyjną sprzedażą. Rozwiń skrzydła swojego biznesu on-line z profesjonalnym sklepem na Prestashop, bądź Woocommece.

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie firmę, która nie posiada swojej strony internetowej. ok. 60% osób szukających po raz pierwszy informacji o produktach i usługach szuka ich w internecie. Stworzenie swojej strony i obecność firmy w „sieci” zdecydowanie zwiększa szanse na odnalezienie firmy przez potencjalnych klientów co z kolei powinno przełożyć się na przychody firmy.

Zapewniamy
również.

  • pomoc przy wyborze odpowiedniej domeny i hostingu
  • pełną integrację z mapami Google dzięki czemu Klienci będą potrafili szybciej znaleźć firmę w internecie
  • podłączenie i pełną synchronizację strony firmowej z profesjonalnymi statystykami co pozwoli znacząco poprawić skuteczność działań marketingowych firmy w internecie
  • założenie skrzynek pocztowych w domenie firmy poprawiając tym samym wizerunek i prestiż firmy

Zobacz
nasze prace.

Zadowolenie Klientów traktujemy jako miarę jakości naszych usług oraz impuls do dalszego rozwoju.

Już wkrótce pojawi się nasze pełne portfolio.